reklamy tv

Reklama telewizyjna daje możliwość wyróżnienia się i zaistnienia na nowych rynkach. Dzięki niej Twój przekaz reklamowy dotrze do szerokiego grona nabywców.

Telewizyjny film reklamowy trwa typowo od 15 do 30 sekund. Ze względu na specyfikę medium jego stworzenie wymaga dopracowanego scenariusza, którego fundamentem jest analiza marketingowa.

Ważnych jest tutaj kilka kwestii.

W pierwszym rzędzie istotny jest dobry pomysł. Musimy nie tylko zaprezentować produkt; przede wszystkim zwrócimy uwagę klienta i zaintrygujemy go. Zależy nam na zainspirowaniu do działania. Taki jest cel filmu reklamowego.

 

Wykreujemy przekaz reklamowy pod kątem Twojego produktu i grupy docelowej, dostosujemy go do Twoich wymagań, a następnie zrealizujemy profesjonalny film.

Pomocna w toku produkcji będzie wypracowana na bazie lat doświadczeń nasza autorska metoda analizy marketingowej. Ułatwia ona stworzenie scenariusza spełniającego wszystkie kryteria dobrze skonstruowanego przekazu reklamowego.

Przy mniejszym budżecie przedstawimy pomysły na proste i efektowne animacje komputerowe. Przy większym zorganizujemy produkcję w pełnej skali z planem filmowym, aktorami oraz całym wymaganym zapleczem.

Gwarantujemy produkt najwyższej jakości.

POLSKI    ENGLISH        3D Rendering Cinema Full HD 1080 Dolby Digital
filmy promocyjne Poznań filmy reklamowe Szczecin
filmy reklamowe Warszawa